Asystent/-ka działu sprzedaży zagranicznej

Firma Smalltronic.pl sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2014 roku.

Jej siedziba znajduje się w Wyszkowie, posiadamy biuro handlowe w Piasecznie. Atutem naszej firmy jest duża dynamika rozwoju. Naszą firmę  tworzą młodzi ludzie z pasją i dużym doświadczeniem w pracy na rynku elektronicznym. Priorytetem firmy jest stały rozwój. Ciągle doskonalimy się  z zakresu obsługi klienta i wychodzimy naprzeciw jego oczekiwaniom. Świadczymy usługi z zakresu sprzedaży detalicznej jak i hurtowej. Do każdego zamówienia podchodzimy, z zaangażowaniem, traktując je zawsze priorytetowo, co sprawiło, że zyskaliśmy już grono wielu klientów, którzy cenią nas za szybkie i terminowe realizacje zamówień.  Współpracujemy z czołowymi, światowymi producentami w branży elektronicznej, dlatego naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości.

Department: Opertaion
Project Location(s): Piaseczno
Education: Bachelor Degree

Opis stanowiska

  • Pomoc w prowadzeniu negocjacji handlowych i realizacja planów sprzedażowych,
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów,
  • Przygotowanie ofert handlowych,
  • Monitorowanie realizacji zamówień,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami firmy,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Osoby z pasją do pracy w sprzedaży,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość innego języka niż angielski będzie dodatkowym atutem,
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonaną pracę,
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazny i pomocny zespół,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Udział w branżowych,
  • imprezach w Polsce i na świecie,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Interested? Send us your CV!

    Company events
    You don't have plan to travel?

    Being away is not a reason to not meet! let’s have a video conference!

    See our gallery